Людмила Ткачук

Сервірування столу підлягає правилам композиції, кольорового поєднання, комбінування матеріалу, стилю. Воно також підвладне моді та трендам. Водночас, завжди хочеться спробувати щось новеньке. Наприклад, плейсмат, який буде виконувати і практичну, і естетичну функції.

Плейсмат (або підставні серветки, сети, підтарільники тощо) – порівняно новий предмет сервірування. Вони можуть бути виготовлені з різного матеріалу та можуть бути різної форми.

Пропонуємо Вашій увазі плейсмат виготовлений з паперової лози. Він досить міцний, жорсткий, вологостійкий. Надійно захистить поверхню столу від плям, пошкоджень та високих температур.

На підставці вільно поміститься велика тарілка, чайна пара з десертом чи бокал вина із сирною тарілкою.

Такі підставки зроблять затишними сімейні обіди, підійдуть в якості оригінального подарунку, сувеніру чи елемента декору.

 Рекомендація по догляду: не бояться вологи, чищення вологою серветкою або м’якою щіткою, не замочувати у воді на тривалий час, при намочуванні – висушити на рівній поверхні.

На замовлення можна виготовити в іншій кольоровій гамі.
http://www.lozinka.co.ua/ox_portfolio/315-plejsmat-pidstavka-pid-tarilky/

http://www.lozinka.co.ua/ox_portfolio/240/

Щиро ваша, Лозинка.

Напишіть відгук

Ваше Ім'я*
Ваш Email*
Сайт
Ваш коментар*

Ви можете використовувати такі HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>