В гостях у юних миловарів

Людмила Ткачук

Цієї п’ятниці, 13 березня, ЛОЗИНКА завітала до юних миловарів. Створення мила – захоплюючий процес. Діти побували трохи хіміками і створили свої власні мильні шедеври!
Після невеличкої розповіді (за браком часу), ми приступили безпосередньо до творчості. Кожному учаснику необхідно було вирішити, якої форми, якого кольору, якого запаху буде його мило. А також, яке масло додати до складу. Для мила татам, хлопці вибирали чоловічі аромати (наприклад, аромат моря, лісу) і холодні мужні кольори (синій, благородний зелений). А для мам – ніжний запах троянди, лісових ягід і запашних фруктів.
На фініші майстер-класу шматочки мила були запаковані в паперові тарталетки для кексів. Подарунки для татусів і мам вдалися! Головне, не переплутати шматочки мила з тістечками – такими ароматними і красивими вони вийшли.
Дякуємо всім учасникам майстер-класу за допитливість, активність і творчість! До зустрічі!

А ось деякі з наших чарівників-миловарів:

collage

Напишіть відгук

Ваше Ім'я*
Ваш Email*
Сайт
Ваш коментар*

Ви можете використовувати такі HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>