“Хто сидів на моєму стільці?”

Людмила Ткачук

“…Маша зайшла у світлицю і побачила стіл, навколо нього три стільці, на столі стояло три чашки, біля кожної чашки – ложки. Маша сіла на великий стілець і трохи не впала. Вона спробувала з найбільшої чашки самою великою ложкою, юшка здалася не смачною. Маша сіла на стілець трохи поменше і спробувала з середньої чашки, середньої ложкою, юшка їй теж не сподобалася. Маша сіла на маленький стільчик, спробувала з маленької синенької чашечки маленькою ложечкою і юшка їй дуже сподобалася. Вона з’їла всю юшку…”

Декорація до казки Толстого “Три ведмеді”. Що може бути краще, ніж переказати казку з опорою на серію ілюстрацій та декорацій? Це сприяє розвитку зв’язного мовлення, уваги, сприйняття, творчого мислення та уяви. Маючи декілька ілюстрацій до казки, діток можна попросити послідовно розповісти казку.

3 Comments

 1. Ірина
  22.07.2015 at 13:04

  Яка краса!!! Як же хочеться вже гратися цими мініатюрними меблями – ставити, переставляти, садити Машу за стіл)). До речі, такі декорації можна застосувати і до інших казок!

  • Людмила Ткачук
   Людмила ТкачукВідповіcти
   23.07.2015 at 07:06

   Особливо, якщо дійові особи до цих казок виготовлені майстрами студії Веретено. Адже недарма педагоги-психологи визнали, що аналогів іграшок в Україні немає!

  • Людмила Ткачук
   Людмила ТкачукВідповіcти
   23.07.2015 at 07:10

   Майстерня іграшок https://www.facebook.com/Vereteno.ua

Напишіть відгук

Ваше Ім'я*
Ваш Email*
Сайт
Ваш коментар*

Ви можете використовувати такі HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>