Людмила Ткачук

Пропонуємо Вашій увазі подарункові набори мила ручної роботи. Кількість мила, його склад, колір та аромат може коригуватись за Вашим бажанням.

     При виготовленні мила використовується якісна англійська основа, яка не містить лаурилсульфат натрію (речовина, що подразнює шкіру), володіє пом’якшуючими і заспокійливими властивостями. Виготовляється з рослинних олій (кокосова і пальмова) без додавання тваринних жирів, алкоголю, продуктів нафтопереробки та інших шкідливих домішок.
      До мильної основи додаються природні компоненти: рослинні масла, сухоцвіти, ефірні масла, скраби, глини та ін. Колір милу надають ці ж природні компоненти або харчові барвники. Запах дають ефірні масла або косместичні запашки (нешкідливі для шкіри як дорослих, так і дітей).
Використання тих чи інших матеріалів залежить від багатьох факторів. Мило з наруральними компонентами, як правило, зберігаються не довго. До того ж, якщо мило різнокольорове, може спостерігатись міграція кольорів між слоями. Тому його краще використовувати протягом короткого терміну (2-4 тижні). Декоративне мило можна зберігати довго.
http://www.lozinka.co.ua/ox_portfolio_cat/mulovarinna/

Чекаємо на Ваші замовлення. Щиро Ваша, Лозинка.

Напишіть відгук

Ваше Ім'я*
Ваш Email*
Сайт
Ваш коментар*

Ви можете використовувати такі HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>