Людмила Ткачук
Мине ще небагато часу, і новорічні свята прийдуть у наші домівки.
За східним календарем господинею 2016 року буде Червона Вогняна Мавпа.
Як привнести у свою домівку святковий настрій? Звичайно, прикрасити його!
Ексклюзивні іграшки ручної роботи — ось що має бути на новорічній ялинці в обов’язковому порядку. При цьому немає причин боятить переборщити з блискітками і дощиком — цього разу чим їх більше, тим краще.
Обов’язково пам’ятайте про те, що, прикрашаючи дім, не слід робити це тільки в тій кімнаті, де Ви зустрічатимете свято. Не оминайте увагою інші приміщення Вашого житла. Треба передати святкову атмосферу кожному куточку Вашого будинку або квартири.
А про подарунки не забули?
Багато людей завчасно задумуються над питанням: “Що подарувати?”. Всім відомо, що подарунки приємно не лише отримувати, а й дарувати.  Тому, актуальними є сувеніри, і корисні подарунки, які стануть в нагоді у побуті. Адже всі ми любимо прикрашати свій будинок, створювати затишок, а без таких дрібниць не обійтися. Господиня 2016 року любить у всьому творчий підхід, тому проявіть свою фантазію.

147

Запрошуємо Вас переглянути альбоми, та обрати подарунок чи сувенір для Ваших рідних та близьких. Індивідуальний підхід до кожного клієнта.
http://www.lozinka.co.ua/katalog-pleteni-vurobu/

http://www.lozinka.co.ua/ox_portfolio_cat/mulovarinna/

http://www.lozinka.co.ua/scarby/

Вагаєтесь із вибором подарунку?
Подарунковий сертифікат на здійснення замовлення у нашій майстерні стане в нагоді http://www.lozinka.co.ua/podarunkovi_sertyfikaty/

З повагою,  ЛОЗИНКА 

Напишіть відгук

Ваше Ім'я*
Ваш Email*
Сайт
Ваш коментар*

Ви можете використовувати такі HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>