МАМИНІ СКАРБИЛюдмила Ткачук

Мамині скарби – це чудовий подарунок для майбутньої мами чи молодої мами.

Поява в сім’ї маленького чоловічка – це завжди важлива і радісна подія, причому для всієї сім’ї! Представлю вашій увазі набори “Мамині скарби”. Розкішний подарунок для батьків новонародженого малятка!

Кожен набір складається з декількох предметів:
– шкатулки (плетеної чи картонної);
– маленьких коробочок (локон, перший зубок, бірочка тощо)
– конверт під фото УЗД чи перших знімків.
Набір таких коробочок допоможе зберегти найзворушливіші дрібнички малечі. Ну, а потім можна подарувати вже дорослій дівчині чи хлопцю.
Наповнюваність, дизайн і розміри таких наборів можуть бути різними, залежно від ваших переваг. При виготовленні застосовується тверда картонна палітурка, якісні паперові та картонні матеріали, стрічки, елементи текстилю. Всі матеріали нетоксичні!

Ідея створення таких шкатулок-коробочок http://www.lozinka.co.ua/scarby/  пішла від скрапбукінгу. Скрапбукінг – це один із видів так званого хенд мейду. Він полягає у виготовленні та оформленні фотоальбомів чи окремих фотографій. Сьогодні до скрапбукінгу відносять і виготовлення привітальних листівок, конвертів, записників. Одним словом це вже техніка прикладного скрапбукінгу, де поєднуються різні техніки: скрапбукінг, кардмейкінг, картонаж, плетіння з папервої лози тощо.